Artikelinformation
Ersätter originalnr bl.a.
Passar aggregat bl.a.
5010 306 538 - Renault Midliner Gen. 24V-60A - Mitsubishi Ersättning - Generatorer aggregat.
2988 kr
Fabrikat Mitsubishi Ersättning
Teknisk info 24V - 60A, W
Dimension
Mer artikelinfo
Används på bl.a.
FabrikatSerieModellÅrsmodellVolymSystem
Renault TrucksMidlinerM 150, M 18005.96-01.00  
Renault TrucksMidlinerM 210,05.92-01.00  
Renault TrucksMidlinerS 135, S 150, S 18005.96-01.00  
Renault TrucksMidlum15010.01-  
Renault TrucksMidlum18001.00-  
Renault TrucksMidlum21001.00-  
Renault TrucksMidlum22001.00-  
Renault TrucksMidlum22010.01-  
Renault TrucksMidlum25001.00-  
Renault TrucksMidlum27010.01-  
12