Artikelinformation
Ersätter originalnr bl.a.
Passar aggregat bl.a.
A000 2655023 - Hyundai Generator 12V-90A - Valeo/Paris-Rhone Ersättning - Generatorer aggregat.
2498 kr
Fabrikat Valeo/Paris-Rhone Ersättning
Teknisk info 12V - 90A, 4gr, (L, -)
Dimension
Mer artikelinfo
4gr, (L, -)
Används på bl.a.
FabrikatSerieModellÅrsmodellVolymSystem
HyundaiAccent II (LC)1.301.00-03.061.3 
HyundaiAccent II (LC)1.501.00-03.061.5 
HyundaiAccent II (LC)1.508.02-03.061.5 
HyundaiAccent II (LC)1.612.02-03.061.6 
HyundaiElantra (XD)1.606.00-1.6 
HyundaiElantra (XD)1.806.00-1.8 
HyundaiElantra (XD)2.010.03-07.062.0 
HyundaiElantra (XD)2.0 (90A)06.00-2.8 
HyundaiGetz1.309.02-1.3 
HyundaiGetz1.309.03-08.051.3 
123