Artikelinformation
Ersätter originalnr bl.a.
Passar aggregat bl.a.
ZS120 - Tändspole, 609408 - Bosch Ersättning - Tändspolar
398 kr
Fabrikat Bosch Ersättning
Teknisk info Bilar med tändfördelare.
Dimension
Mer artikelinfo
Torr typ Tändsole = 1.970.124
Används på bl.a.
FabrikatSerieModellÅrsmodellVolymSystem
AudiQuattro (85)2.1 Turbo07.80-07.872.1 
LadaSamara130009.91-1.3 
LadaSamara130001.88-1.3 
LadaSamara130001.86-12.941.3 
LadaSamara150002.95-1.5 
LadaSamara150009.91-1.5 
Volvo2402.308.83-06.852.3 
Volvo2402.3 Obs! Ch.nr.!08.86-07.932.3 
Volvo240 Kombi2.3 i KAT Obs! Ch.nr.!08.86-07.932.3 
Volvo7402.308.83-07.842.3 
12