Artikelinformation
Ersätter originalnr bl.a.
Passar aggregat bl.a.
D1FZ-11002A - Ford USA Startmotor 4" - Ford, Ersättming - Startmotorer aggregat.
1788 kr
Fabrikat Ford, Ersättming
Teknisk info 12V
Dimension
Mer artikelinfo
Används på bl.a.
FabrikatSerieModellÅrsmodellVolymSystem
Ford USA CarsMustang II2.001.74-2.0 
Ford USA CarsMustang II2.301.74-12.782.3 
Ford USA CarsPinto1.601.71-1.6 
Ford USA CarsPinto2.001.71-2.0 
Ford USA CarsPinto2.301.74-12.802.3 
Mercury (Ford USA)Bobcat2.301.75-12.772.3