Artikelinformation
Ersätter originalnr bl.a.
Passar aggregat bl.a.
9000333114 - Renault Startmotor 12V-1.2kW - Valeo/Paris-Rhone Ersättning - Startmotorer aggregat.
1398 kr
Fabrikat Valeo/Paris-Rhone Ersättning
Teknisk info 12V - 1.2kW, 9k
Dimension
Mer artikelinfo
Används på bl.a.
FabrikatSerieModellÅrsmodellVolymSystem
RenaultEspace II2.201.91-08.962.2 
RenaultEspace II2.2 4x403.91-08.962.2 
RenaultR 202.010.77-06.802.0 
RenaultTrafic Buss2.006.86-02.892.0 
RenaultTrafic Buss2.005.89-08.902.0 
RenaultTrafic Buss2.205.89-06.942.2 
RenaultTrafic Flak2.007.80-02.892.0 
RenaultTrafic Flak2.005.89-09.942.0 
RenaultTrafic Skåp2.006.86-02.892.0